M1032

 
1.

Dostępne zdjęcia

 
1. M1032 DIAMOND A2. M1032 - dostepne wersje3. kolumna sterownicza4. osiowy stol montazowy5. ruchy glowicy i zbijakow6. przednia winda do kol

Dostępne filmy

 

M1032 to najwyższy model uniwersalnej, dwubiegowej i w pełni automatycznej montażownicy przeznaczonej do kół samochodów osobowych, typu SUV, dostawczych oraz lekkich ciężarówek z kołami o średnicy od 13” do 32". Idealna do montażu i demontażu kół o bardzo niskim profilu, opon typu "Run Flat" EMX, PAX, CSR przy absolutnym braku kontaktu z felgą podczas pracy, a co za tym idzie z brakiem możliwości jej uszkodzenia.

Model ten jest bardzo nowoczesnym urządzeniem z osiowym stołem montażowym, które przy jednym centralnym zamocowaniu koła pozwala na przeprowadzenie operacji zbicia opony z felgi i jej demontażu lub montażu po obu stronach koła bez obkręcania koła w jego mocowaniu.

Nowy, opatentowany, elektromechaniczny system mocowania koła z hydraulicznym ruchem osiowym. Regulowana i ruchoma konsola sterownicza pozwala na jej ustawienie w dogodnym dla operatora położeniu oraz prostą i szybka obsługę.

Wszystkie wersje montażownicy M1032 P.L. wyposażone są standardowo w windę do kół zamontowaną na jej froncie i sterowaną na pulpicie oraz „trzecią rękę”, natomiast wersja GOLD P.L. i DIAMOND A posiada dodatkowo elektroniczny inflator (obsługiwany na panelu).

Maszyna pobiera dane koła automatycznie dostosowując ustawienia głowicy, stołu i zbijaków do wykrytych danych. Procedura montażu i demontażu opony z felgi dokonywana jest za pomocą specjalnego ramienia wyposażonego w cztery narzędzia (m.in. w głowicę z ruchomą końcówka pazura, zbijak i rolkę dociskową).

W wersji DIAMOND A proces demontażu opony jest automatyczny, co oznacza, że operator musi tylko go nadzorować nie będąc bezpośrednio w niego zangażowny. Automatyczne operacje zbijania i demontażu opony z felgi są oparte na efektywnym programie przeznaczonym do każdego rodzaju kół.

średnica obsługiwanych obręczy: od 13" do 32"
maksymalna szerokość koła: 16"
maksymalna średnica koła: 1200 mm
maksymalna waga koła: 80 kg
prędkość obrotu stołu: 7-18 obr./min.
poziom hałasu podczas pracy: < 70 dB(A)
silnik: 0,98 kW - 50/60 Hz
zasilanie: 1 Ph - 230 V
waga maszyny: 500 kg
M1032 SILVER P.L. - wersja z przednią windą do kół (podnośnikiem) (1), "trzecią ręką" (2) oraz kamerą Video (3)
M1032 GOLD P.L. - wersja SILVER P.L. + elektroniczny inflator (4)
M1032 DIAMOND A - wersja GOLD P.L. + urządzenie do odczytu TPM-02 (5) oraz czujniki bieżnika i temperatury + automatyczny cykl demontażu