M1032 Gold

 
1.

Dostępne zdjęcia

 
1. M1032 GOLD S.L2. M1032 - dostepne wersje3. kolumna sterownicza4. osiowy stol montazowy5. ruchy glowicy i zbijakow6. boczna winda do kol

M1032 to najwyższy model uniwersalnej, dwubiegowej i w pełni automatycznej montażownicy przeznaczonej do kół samochodów osobowych, typu SUV, dostawczych oraz lekkich ciężarówek z kołami o średnicy od 13” do 32". Idealna do montażu i demontażu kół o bardzo niskim profilu, opon typu "Run Flat" EMX, PAX, CSR przy absolutnym braku kontaktu z felgą podczas pracy, a co za tym idzie z brakiem możliwości jej uszkodzenia.

Model ten jest bardzo nowoczesnym urządzeniem z osiowym stołem montażowym, które przy jednym centralnym zamocowaniu koła pozwala na przeprowadzenie operacji zbicia opony z felgi i jej demontażu lub montażu po obu stronach koła bez obkręcania koła w jego mocowaniu.

Nowy, opatentowany, elektromechaniczny system mocowania koła z hydraulicznym ruchem osiowym. Regulowana i ruchoma konsola sterownicza pozwala na jej ustawienie w dogodnym dla operatora położeniu oraz prostą i szybka obsługę.

Wszystkie wersje montażownicy M1032 S.L. wyposażone są standardowo w windę do kół zamontowaną z boku maszyny i sterowaną pedałami oraz „trzecią rękę”, natomiast wersja GOLD S.L. posiada dodatkowo elektroniczny inflator (obsługiwany na panelu).

Maszyna pobiera dane koła automatycznie dostosowując ustawienia głowicy, stołu i zbijaków do wykrytych danych. Procedura montażu i demontażu opony z felgi dokonywana jest za pomocą specjalnego ramienia wyposażonego w cztery narzędzia (m.in. w głowicę z ruchomą końcówka pazura, zbijak i rolkę dociskową).

średnica obsługiwanych obręczy: od 13" do 32"
maksymalna szerokość koła: 16"
maksymalna średnica koła: 1200 mm
maksymalna waga koła: 80 kg
prędkość obrotu stołu: 7-18 obr./min.
poziom hałasu podczas pracy: < 70 dB(A)
silnik: 0,98 kW - 50/60 Hz
zasilanie: 1 Ph - 230 V
waga maszyny: 500 kg
M1032 STD - wersja podstawowa z boczną windą do kół (podnośnikiem) (1) oraz "trzecią ręką (2)
M1032 SILVER S.L. - wersja STD + kamera Video (3)
M1032 GOLD S.L. - wersja SILVER S.L. + elektroniczny inflator (4)