Montażownice osobowe

 

Montażownice osobowe włoskiego producenta, firmy HPA FAIP, to profesjonalne urządzenia do opon samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Model M1032 pozwala na obsługę kół o maksymalnej średnicy aż do 32". Dzięki zastosowaniu specjalnych przystawek (montowanych z lewej lub prawej strony maszyny) montażownice HPA FAIP pozwalają na montaż i demontaż kół o bardzo niskim profilu, opon typu "Run Flat".
Dostępne są modele w wersjach jedno- lub dwubiegowych, opcjonalnie z inflatorem i modułem pompowania bocznego. W wyższych modelach zastosowano technologię lever-less, pozwalająca na pracę bez łyżki monterskiej, a co za tym idzie minimalizującą wysiłek operatora podczas pracy. Dodatkowym innowacyjnym rozwiązaniem, dostępnym w modelach M830, M928 i M1032, jest osiowy stół montażowy, który przy jednym centralnym zamocowaniu koła pozwala na przeprowadzenie operacji zbicia opony z felgi i jej demontażu lub montażu po obu stronach koła bez obkręcania koła w jego mocowaniu.

W ofercie dostępny jest również model montażownicy M830 M do zabudowy na mobilnym serwisie ogumienia, zamontowany na specjalnych ślizgach i wysuwany pneumatycznie z tylnych drzwi pojazdu.

M1032 P.L.
M1032 S.L.
M928 ROYAL
M830 LL
M824 LL ALLY90
M200 Bike
PRZYSTAWKI